سؤالات متداول

خیر به دلیل تحریم های وضع شده علیه ایران این شرکت به طور مشخص اسم ایران را جهت عدم ارائه سرویس اعلام کرده، شما حتی در صورتی که با شرکت خارجی سرویس را از شرکت اصلی ارائه بفرمایید امکان استفاده و ارسال پیام به شماره های ایران امکان پذیر نمی باشد. لذا هیچ مجموعه و شرکتی چه ایرانی و چه خارجی امکان ارائه سرویس رسمی را به ایران ندارد.

 خیر، به دلیل تحریم ها این موضوع در حال حاضر غیر ممکن است

خیر، این سرویس به طور کامل توسط تیم داخلی پیاده سازی شده است

با توجه به محدودیت دریافت سرویس و نیاز مبرم به آن ناگزیر مجبور به پیدا کردن راهی برای استفاده از این سرویس شدیم و پس از ایده پردازی توانستیم به عنوان سرویسی جهت گسترش روش های ارتباطی ارائه کنیم.

کافی هست whatsapp business  را نصب و در زمان فعال سازی شماره خط به جای شماره موبایل شماره خط ثابت به همراه کد را وارد نمایید و سپس نحوه فعال سازی به صورت تماس را انتخاب نمایید. تماس برقرار و کد برای شما خوانده خواهد شد. حال شما خط ثابت خود را بر روی واتس اپ فعال دارید.

جهت جلوگیری از مسدودی می بایست مسایل و راهنمایی های این صفحه را مطالعه نمایید.

ما مشتریان خود را تشویق می کنیم که به افراد ناشناس پیام ارسال نکنند و پیام های بازاریابی انبوه ارسال نکنند. در غیر این صورت حساب شما توسط سیستم ضد هرزنامه WhatsApp مسدود می شود! Wallmessage به شما این امکان را می دهد نامحدود پیام در روز ارسال کنید. ولی! اگر گیرندگان نخواهند چنین پیام هایی را دریافت کنند ، بر روی دکمه “هرزنامه” در WhatsApp کلیک می کنند و حساب WhatsApp شما مسدود خواهد شد. لذا بهترین روش استفاده ارسال پیام هایی هست که گیرندگان ، انتظار دریافت آن را دارند.

از چندین حساب استفاده کنید. استفاده از چند شماره واتس اپ به شما امکان می دهد روزانه پیام های بیشتری ارسال کنید. اگر از بیش از 5 حساب استفاده می کنید ، تخفیف ویژه ارائه می گردد.

هر پرداخت بابت اشتراک ها بابت یک حساب (Instance) جهت اتصال به تنها یک شماره تلفن WhatsApp است. جهت استفاده از بیش از 5 حساب (instance)، قیمت ویژه ای اعمال می شود. برای اطلاع از این موضوع ، با ما در تماس باشید. البته برخی پکیج ها نعداد بیشتری حساب برای شما فعال می کنند.

1 حساب API = شماره WhatsApp

1- 5 حساب ۱،۵۰۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

6-20 حساب ۱،۳۲۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

20-50 حساب ۱،۱۲۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

50-100 حساب ۹۹۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

100-500 حساب ۶۰۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

500+ حساب ۳۵۰،۰۰۰ تومان / هر حساب

برای همکاری با ما یا دریافت نمایندگی اینجا را کلیک کنید

متاسفانه شرکت Facebook (Meta) مالک اصلی Whatsapp، وب سرویس را به صورت مستقیم و غیر مستقیم به کشور ایران ارائه نمی نماید و حتی امکان ارسال به شماره های ایران نیز وجود ندارد لذا پس از بررسی راهکارهای مختلف، این سرویس توسط مجموعه Wallmessage جهت استفاده هموطنان عزیزمان ارائه شده است .

بله، امکانش وجود دارد

مهم! از روش / sendFile به جای روش پیام (sendMessage) در لینک متصل به توکن استفاده کنید. فقط پیوندهای https ارسال کنید (http ارسال نکنید). حداکثر اندازه فایل ۶۰ مگ می باشد. بهتر است فایل های بزرگ را با لینک ارسال کنید، نه Base64.

بله به روز رسانی خواهد شد، معمولاً هر سال 3 الی 4 بار به روزرسانی انجام می شود که بر کار API تأثیر می گذارد. ظرف نهایت ۷ روز کاری ، API را با تغییرات تطبیق می دهیم.

بله، هم از طریق API امکان پذیر است هم از طریق Webhook، برای اطلاعات بیشتر هم به بخش مستندات API مراجعه کنید.

خیر، در صورت نیاز هر زمان که بخواهید میتوانید حساب/ نمونه خود را به شماره جدید متصل نمایید و از سرویس استفاده نمایید .

 

در صورت خرید همزمان حداقل ۳۰ حساب/نمونه این موضوع قابل مذاکره می باشد. با ما تماس بگیرید.

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.