ارسال انبوه پیام در واتساپ

ارسال انبوه پیام در واتساپ

ارسال انبوه پیام در واتساپ : ارسال انبوه پیام یکی از بهترین روش‌های بازاریابی و تبلیغات به شمار می‌رود. امروزه همه ما یا ارسال کننده یا دریافت کننده پیام‌های انبوه پیامکی هستیم. اما چه می‌شود اگر بتوان از این قابلیت روی پیام‌رسان‌های آنلاین هم استفاده کرد؟ با توجه به اینکه در سال‌های اخیر واتساپ توانسته در ایران هم به عنوان پیام‌رسان اصلی در دسترس مردم تبدیل شود، طبیعتاً ارسال انبوه پیام در واتساپ یکی از خواسته‌های بزرگ کسب و کارها بوده است.

تا پیش از این ارسال انبوه پیام در واتساپ برای همه یک رؤیا بود، اما تیم وال مسیج موفق شد در کنار تمامی خدمات دیگری که طی یکپارچه‌سازی با پیام‌رسان واتساپ به شما ارائه می‌کند، قابلیت ارسال انبوه پیام در واتساپ را نیز در دسترس شما قرار دهد. شما می‌توانید از طریق یکپارچه‌سازی مجموعه با وال مسیج به قابلیت‌های بسیار متنوعی از واتساپ دسترسی داشته باشید. که البته یکی از مهم‌ترین آن‌ها امکان ارسال انبوه پیام در واتساپ است.

بر اساس آمارهای منتشر شده بازدهی ارسال انبوه پیام در واتساپ 90% بیشتر از پیام‌های انبوه پیامکی است. این در حالی است که امکان ردیابی وضعیت بازدید پیام‌ها و اندازه‌گیری میزان بازخورد پیام‌ها نیز وجود دارد.

ارسال انبوه پیام در واتساپ
ارسال انبوه پیام در پیامرسان واتساپ

امروزه دیگر کسی به پیام‌های کوتاه تبلیغاتی یا بازاریابی اهمیتی نمی‌دهد. همه ما اغلب به محض اینکه با یک پیامک تبلیغاتی مواجه می‌شویم اغلب بدون اینکه آن را بخوانیم پاکش می‌کنیم. این در حالی است که برای ارسال انبوه پیام کوتاه (SMS) اتفاق باید هزینه‌های زیادی را متحمل شد.

از طرف دیگر ارسال انبوه پیام در واتساپ کاملاً جریان متفاوتی دارد. چرا که بر اساس آمارها شانس باز شدن و دیده شدن پیام‌های ارسالی در واتساپ بیشتر است، امکان ارسال عکس و فیلم هم همراه پیام وجود دارد و هزینه آن از پیام‌های انبوه پیامکی بسیار بهینه‌تر است.

پنل ارسال انبوه پیام در واتساپ یکی از قابلیت‌های شایان توجه وال مسیج است که می‌توانید بیشترین استفاده را از مزیت‌های آن ببرید.

مزایای ارسال انبوه پیام در واتساپ

  • افزایش درصد بازدهی سرمایه‌گذاری انجام شده در بخش بازاریابی از طریق ارسال پیام
  • امکان برقراری یک ارتباط مستقیم با مشتریان
  • کاهش هزینه‌های بازاریابی پیامکی و برخورداری از هزینه‌های شدیداً به صرفه‌تر
  • برانگیختن حس کنجکاوی مشتریان و بالا بردن شانس دیده شدن پیام‌ها
  • امکان پیگیری وضعیت بازدید از پیام‌های ارسالی و اندازه‌گیری موفقیت کمپین
  • افزایش اعتماد مشتریان
  • ارسال پیام‌های شخصی سازی شده و جذاب
  • داشتن یک مزیت رقابتی ارزشمند
  • ارسال پیام به صورت هوشمند
  • زمان‌بندی ارسال پیام برای گروه‌های مختلف مخاطبان
ارسال انبوه پیام در واتساپ
ارسال انبوه پیام در واتساپ

وال مسیج برای همه

بسیاری این سؤال را می‌پرسند که برای استفاده از خدمات ارسال انبوه پیام در واتساپ و استفاده از وال مسیج نوع و اندازه کسب و کار ما مهم است؟

واقعیت این است که خیر، این‌گونه نیست. همه می‌توانند از قابلیت‌های وال مسیج به صورت کامل استفاده کنند. تفاوتی ندارد که کسب و کار شما چگونه است. یک سازمان هستید، یک شرکت بزرگ را اداره می‌کنید یا یک فروشگاه کوچک و ساده دارید. وال مسیج می‌تواند از طرق مختلفی به شما کمک کند.

ارسال انبوه پیام در واتساپ به عنوان یکی از قابلیت‌های محبوب وال مسیج قابلیتی است که به آسانی در دسترس همه کسب و کارها از هر نوعی قرار دارد. با استفاده از وال مسیج می‌توانید با چند کلیک ساده پیام‌های واتساپی دلخواه خود را به صورت انبوه برای گروه‌های مخاطبین خود ارسال نمایید.

برای آشنایی بیشتر توصیه می‌کنیم مقاله آموزش ارسال انبوه پیام در واتساپ را مطالعه کنید.

ارسال انبوه پیام در واتساپ
ارسال انبوه پیام در واتساپ

استفاده از قابلیت پیام‌رسانی انبوه وال مسیج نه تنها هزینه‌های تبلیغاتی شما را به صورت چشمگیری کاهش می‌دهد، بلکه به واسطه امکانات متنوعی همچون اضافه کردن عکس و فیلم و پیام‌های شخصی سازی شده، بازدهی بیشتری از پیام‌های انبوه پیامکی دارد.

در ویدئو زیر تمامی مراحل ارسال انبوه پیام در واتساپ را به شما آموزش خواهیم داد:

ارسال پیام انبوه در واتساپ
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.