آیا می توانم از وال مسیج برای ارسال پیام های انبوه WhatsApp استفاده کنم؟

ارسال پیام های انبوه

اساس عملکرد وال مسیج در واقع ارسال پیام های انبوه با واتساپ است. API وال مسیج اصولا برای این مظور طراحی شده و می توان از آن به خوبی برای ارسال پیام های انبوه از طریق پیامرسان واتساپ استفاده کرد. Wallmessage به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی از پیام ها را پردازش کنید. در عین حال ، شما نباید بیش از 6000 پیام در روز ارسال کنید ، این یعنی حدود 5-10 پیام در دقیقه است.در غیر این صورت توسط الگوریتم ضد هرزنامه WhatsApp مسدود می شوید.

ارسال پیام های انبوه WhatsApp
ارسال پیام های انبوه WhatsApp

سیاست فیس بوک هیچگونه اتوماسیون کار با پیام رسان را تأیید نمی کند. لذا این شرایط باید در نظر گرفته شود و کار خود را با WhatsApp طبق اصول زیر انجام دهید :

  1. مشتری را در گفتگو مشارکت دهید. اگر مشتری ابتدا به شما پیام می دهد یا به پیام های شما علاقه مند است ، این نشانگر ارتباط “خوب” است و WhatsApp هیچ شکایتی از شما نخواهد داشت. از مطالب جالب ، ویجت ها استفاده کنید ، لینک هایی جهت اتصال به چت بسازید و آنها را در دسترس عموم قرار دهید تا مشتریان ابتدا برای شما پیام بفرستند.
  2. حفظ نسبت تقریبی تعداد پیام های دریافتی و خروجی بسیار مهم است. اگر پیام های خروجی غالب باشد ، این ممکن است در الگوریتم های WhatsApp شک ایجاد کند. در صورت داشتن بیش از یک حساب ، پیام های متفاوتی را بین حساب های خود به صورت ناگهانی ارسال نمایید .
  3. پروفایل WhatsApp خود را کامل کنید یا برنامه تجاری WhatsApp را نصب کنید تا در مشتری درک و علاقه بیشتری در مورد شما و کسب و کارتان ایجاد شوید.
  4. مخاطبانی را که برای آن ها پیام ارسال می کنید به لیست مخاطبین خود در WhatsApp اضافه کنید. این می تواند احتمال ممنوعیت را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
  5. درک این نکته ضروری است که در ابتدای ارتباط با شماره جدید ، کاربر این فرصت را دارد که پیام شما را به عنوان هرزنامه گزارش دهد. 5 تا 10 مورد گزارش این چنینی کافی است تا شماره شما مسدود شود. بنابراین ، توجه ویژه ای به پیام خوش آمد گویی کنید.
  6. در صورت امکان ، پیام های متفاوتی ارسال کنید ، در صورت امکان ، از لینک های کمتری استفاده کنید ، زیرا در سیستم ضد هرزنامه WhatsApp شک ایجاد می کند. استفاده از لینک های کوتاه کننده ایده خوبی است.

در اینجا می توانید در مورد ضمانت های امنیتی که در عملکرد سرویس ارائه می دهیم بیشتر بدانید – ضمانت نامه های امنیتی.

مطالب مرتبط

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.