چطور در واتساپ بدون آگاهی فرستنده پیام را بخوانیم؟

خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده
واتساپ به صورت پیش فرض برای اطلاع از موفقیت آمیز بودن ارسال پیام یک تیک کمرنگ ؛ برای اطلاع از رسیدن پیام به مخاطب دو تیک کم رنگ و برای آگاهی از باز شدن پیام توسط مخاطب دو تیک آبی را در گوشه سمت راست پیام فرستاده شده قرار داده است.حال اگر مایل باشیم بدون متوجه شدن فرستنده پیام را بخوانیم چه کنیم؟

خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده : قطعا زمانی برای همه ی ما پیش آمده است که مایل نیستیم فرستنده از خواندن و دیدن پیام توسط ما آگاه شود، مثلا در آن لحظه قادر به پاسخگویی نیستیم اما اطلاع از پیام برای ما ضروری است. واتساپ برای رفع این نیاز دستورالعملی قرار داده است.

در این مقاله از وال مسیج قصد داریم نحوه انجام این کار را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

به صورت پیش فرض برای اطلاع از موفقیت آمیز بودن ارسال پیام یک تیک کمرنگ ؛ برای اطلاع از رسیدن پیام به مخاطب دو تیک کم رنگ و برای آگاهی از باز شدن پیام توسط مخاطب دو تیک آبی در گوشه سمت راست پیام قرار میگیرد.حال اگر مایل به خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده باشیم و از نمایش دو تیک آبی برای فرستنده جلوگیری کنیم راه حل چیست؟راه حل غیر فعال کردن گزینه ی read receipts است.

خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده در واتساپ
خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده در واتساپ

واتساپ راه حل این مساله را در قسمت تنظیمات قرار داده است:

برای خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده در واتساپ کافیست در محیط برنامه، بالا گوشه ی سمت راست به روی آیکون سه نقطه بزنید.

  • ابتدا گزینه setting را انتخاب کنید
  • سپس وارد قسمت account شوید
  • در این قسمت گزینه privacy را انتخاب کنید
  • در انتها گزینه ی read receipts را خاموش کنید
چطور بدون فهمیدن فرستنده پیام را بخوانیم؟
مراحل خاموش کردن گزینه دریافت و ارسال رسید

در این صورت شما دریافت و ارسال رسید نخواهید داشت.توجه داشته باشید این قابلیت دوطرفه است یعنی دو تیک آبی هنگام خواندن متن توسط شما برای فرستنده به نمایش در نمیاید و در مقابل اگر گیرنده پیام شما را بخواند شما هم تیک آبی دریافت نمیکنید.

راه حل دیگر که برای خواندن پیام بدون آگاهی فرستنده وجود دارد اما واتساپ آن را جزو دستورالعمل خود معرفی نکرده بسیار ساده است.کافیست شما باید گوشی خود را در حالت پرواز قرار دهید ولی توجه کنید در این صورت اتصال به اینترنت را از دست خوهید داد. اکنون میتوانید به واتساپ رفته و پیام مورد نظر را باز کنید. در این حالت فرستنده دو تیک آبی در یافت نمیکند. فراموش نکنید در انتها گوشی خود را از حالت پرواز خارج کنید.

مطالب مرتبط

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.