چگونه اکانت واتساپ را به اینستاگرام خود متصل کنیم؟

اتصال واتساپ به اینستاگرام

هم واتساپ و هم اینستاگرام متعلق به شرکت متا هستند. به همین خاطر این دو برنامه به خوبی با یکدیگر سازگاری دارند. جالب اینکه شما می توانید برای تسهیل روند ارتباط با مشتریان خود، اکانت واتساپ را به اینستاگرام متصل کنید! این کار باعث می شود تا ارتباطات بهتر و سریع تری از هر دو کانال با مشتریان داشته باشید و بتوانید اسباب رضایت هرچه بیشتر آنان را فراهم کنید.

در این مطلب از وال مسیج نحوه یکپارچه سازی اکانت واتساپ و اینستاگرام جهت سهولت در استفاده از برنامه های مذکور را به شما آموزش می دهیم.

نیازمندی ها:

  1. اکانت اینستاگرام
  2. واتساپ بیزینس

در صورتی که می خواهید اکانت اینستای خود را به واتساپ متصل کرده تا مشتریان شما بتوانند به راحتی با شما تعامل داشته باشند، می توانید مراحل زیر را انجام داده و در عرض چند دقیقه راهی آسان و سریع برای ارتباط با مشتریان و تبادل لینک و محتوا فراهم کنید.

مراحل اتصال واتساپ به اینستاگرام

1. وارد واتساپ بیزینس شده و به منوی سه نقطه واتساپ بروید. حال Business tools  را انتخاب کرده و وارد لیست مورد نظر شده و از انتهای لیست Facebook & Instagram  را انتخاب کنید.

whatsappinstagram2
whatsappinstagram

2. بعد از ورود به منوی مورد نظر Instagram  را انتخاب کنید. در این قسمت پیامی نشان داده می شود تا تایید کنید که می خواهید اکانت واتساپ را به اینستای خود متصل کنید. برای ادامه continue را بزنید.

whatsappinstagram4
whatsappinstagram3

3.  در این قسمت صفحه ای نمایش داده می شود که باید username  و password اینستای خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات Log in را بزنید.

اتصال واتساپ به اینستاگرام
اتصال واتساپ به اینستاگرام

4. حال با انتخاب گزینه Add در صفحه ی نمایش داده شده و سپس گزینه Done عملیات یکپارچه سازی به پایان رسیده و ازین پس مشتریان شما با زدن گزینه Contant در پروفایل اینستای شما و انتخاب WhatsApp به راحتی می توانند از طریق واتساپ با شما در ارتباط باشند.

whatsappinstagram5 1
whatsappinstagram6
whatsappinstagram7 1
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

مطالب مرتبط

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.