چگونه می توان مشتریان را به WhatsApp جذب کرد؟

جذب مشتری به واتساپ

جذب مشتری به واتساپ : روش های مختلفی برای جذب مشتریان در تعاملات واتس اپ وجود دارد. در این مطلب از وال مسیج، ما به بررسی دقیق ابزارهایی که برای جذب مشتریان جدید وجود دارد و نحوه کار با آن ها می پردازیم.

آیکون های وبسایت

آیکون ها راه ارتباط با شما در سایت هستند. وقتی روی نماد پیام رسان مورد نظر کلیک می کنید ، مشتری شما با سازمان شما به گفتگو می پردازد.

آیکون قرار داده شده در سایت به شما این امکان را می دهد که مشتریان علاقه مند را در مورد سوالات مربوط به محصول یا کار شرکت خود از دست ندهید. تنها کاری که مشتریان باید انجام دهند این است که در چت متنی وارد شوند، جایی که مدیر یا ربات شما به آن پاسخ می دهد و بسته به نوع کسب و کار شما ، علاقه مشتری را جلب می کند ، به سوالات پاسخ می دهد و در خصوص محصولات مشورت می دهد.

روش های جذب مشتری به واتساپ
روش های جذب مشتری به واتساپ

شبکه های اجتماعی – یک ابزار بسیار قدرتمند برای تبلیغ نام تجاری شما ، ارائه پشتیبانی فنی به مشتریان یا فروش فعال در اینترنت است ، زیرا در حال حاضر مردم زمان زیادی را در شبکه های اجتماعی صرف می کنند.

در رسانه های اجتماعی ، می توانید از محتوای جالب و منحصر به فرد برای جمع آوری مخاطبان علاقه مند به محصول یا خدمات خود استفاده کنید و سپس آن ها را برای ارتباط ، فروش و پشتیبانی به پیام رسان ها هدایت کنید.

جذب مشتری به واتساپ از طریق QR code

QR code یک بارکد دو بعدی است که می تواند هرگونه اطلاعاتی مانند آدرس وب سایت ، اطلاعات محصول یا متن دلخواه را کد کند. سعی کنید از وب سایت ما دیدن کنید ، فقط کد دوربین QR را با دوربین تلفن خود نشان دهید و پیوند را دنبال کنید.

WallmessageQR
با دوربین گوشی خود کد را اسکن کنید.

کد QR به شما این امکان را می دهد که مشتری را به مکالمه در WhatsApp هدایت کنید.

کسب و کار آفلاین

اگر فروشگاه ، کافه یا مرکز زبان دارید ، بازدیدکنندگان از آنها می خواهید در پیام رسان به چت مراجعه کنید ، کد QR را چاپ کرده و در محل خود قرار دهید- یک کد QR را در پیشخوان در دسترس قرار دهید بر روی آینه یا کادو بچسبانید.

راهکارهای جذب مشتری به واتساپ
راهکارهای جذب مشتری به واتساپ

جذب مشتری به واتساپ از طریق کارت کسب و کار

اگر اغلب از کارت های ویزیت استفاده می کنید ، یک کد QR با پیوند به حساب پیام رسان خود در حساب خود قرار دهید. به این ترتیب برای آشنایان جدید راحت تر می توانید تماس خود را ذخیره کرده و ارتباط برقرار کنید.

تبلیغات هدفمند

هنگام اجرای تبلیغات هدفمند ، می توانید هر لینکی را به یک پست تبلیغاتی مانند وب سایت یا چت پیام رسان وصل کنید. لینک گپ، ارتباط مشتریان با شما را بسیار آسان می کند. برای مشتری بسیار ساده تر است که با کلیک روی لینک ضمیمه شده به پست تبلیغاتی برای شما پیام بنویسد تا اینکه به وب سایت برود ، به دنبال شماره تلفن یا ایمیلی برای نوشتن باشد.

اگر شما تجارت خود را عمدتا از طریق شبکه های اجتماعی انجام می دهید یا اصلا وب سایت ندارید ، تبلیغات هدفمند با لینک به چت در پیام رسان برای شما مناسب است.

از میان پیام رسان ها ، راحت ترین آن WhatsApp است که در آن مشتری احتمالی هنگام شروع گفتگو شماره تلفن خود را به شما می دهد. بعداً می توان از شماره تلفن های جمع آوری شده برای ارسال پیام استفاده کرد. همچنین ، می توانید به طور مکرر با هر مشتری ارتباط برقرار کنید ، به عنوان مثال ، یادآوری در مورد وبینار ، سفارش بدون پرداخت ، یا ارسال کد تبلیغاتی برای پیتزای رایگان ارسال کنید.

ارسال از طریق واتساپ

همچنین می توانید با استفاده از پیام های جالب واتس اپ ، مشتریان را به چت روم جذب کنید.

با وجود این واقعیت که Wallmessage به شما اجازه می دهد “اول” برای مشتری پیام بنویسید ، ما اکیداً توصیه می کنیم این کار را زیاد انجام ندهید ، شما در معرض خطر مسدود شدن توسط سیستم ضد هرزنامه Whatsapp هستید.

ارسال پیامک

برای جذب مشتری به گپ ، می توانید از یک پیام کوتاه کوتاه تبلیغاتی با پیوند به چت استفاده کنید. سپس می توانید ارتباط خود را با مشتری در پیام رسان ادامه دهید ، به عنوان مثال ، برای ارسال اطلاعات اضافی در مورد تبلیغات ، ایجاد سفارش و پذیرش پرداخت.

جذب مشتری به واتساپ از طریق وبسایت

صفحه اصلی یک وب سایت کوچک تک صفحه ای است که به منظور ایجاد انگیزه در کاربر اینترنت بهینه شده است. یک صفحه اصلی ، محصول یا خدمات ، مزایای آن را توضیح می دهد و نیاز به خرید آن را نشان می دهد. لینک چت را در پیام رسان خود در صفحه اصلی خود قرار دهید ، تا مشتریان احتمالی بتوانند در هر زمان مناسب برای آنها پیام بنویسند. این به کاهش بار مدیران کمک می کند ، آنها مجبور نخواهند بود تعداد زیادی تماس بگیرند و برقرار کنند ، آنها می توانند درخواستها را مستقیماً در پیام رسان ، مطابق با مشتریان ، پردازش کنند.

مطالب مرتبط

در صورت درخواست مشاوره فرم ذیل را تکمیل نموده تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند.

برای تست کردن وال مسیج فرم ذیل را تکمیل نموده و از سه روز سرویس تست استفاده نمایید.